معرفی انیمیشن برای کودکان: من نفرت‌انگیز ۳ (Despicable Me 3)

معرفی انیمیشن برای کودکان: من نفرت‌انگیز ۳ (Despicable Me 3)

“معرفی انیمیشن برای کودکان: من نفرت‌انگیز ۳ (Despicable Me 3)”


من نفرت‌انگیز ۳ (Despicable Me 3) یک پویانمایی رایانه‌ای سه‌بعدی کمدی آمریکایی است که توسط شرکت ایلومینیشن اینترتینمنت برای یونیورسال استودیوز ساخته شده‌است.

این سومین قسمت از مجموعه فیلم‌های من نفرت‌انگیز به شمار می‌رود و دنبالهٔ انیمیشن من نفرت‌انگیز ۲ (۲۰۱۳) است. این فیلم به کارگردانی پی‌یر کافین و کایل بلدا و نویسندگی سینکو پل و کن دوریو است.

در این انیمیشن، گرو با برادر دیگر خود که از او دور بود به نام «درو» کار می‌کند تا یک دشمن جدید را به نام «بالتازار برت» کودک متولد ۱۹۸۰ میلادی که به عنوان یک تبه کار تبدیل شود، شکست دهند. استیو کارل، میرندا کازگرو و دینا گیئر به ترتیب گویندگان گرو، مارگو و ایدث هستند و جولی اندروز به عنوان گوینده شخصیت مارلنا، مادر گرو است که این شخصیت در من نفرت‌انگیز ظاهر شد.

من نفرت‌انگیز ۳ در تاریخ ۱۴ ژوئن ۲۰۱۷ در طی جشنواره بین‌المللی فیلم انیمیشن انسی عرضه شد و سپس در ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ توسط یونیورسال استودیوز در ایالات متحده آمریکا منتشر شد.

این فیلم نقدهایی متداول را دریافت کرد؛ فیلم با بودجه ای ۸۰ میلیون دلاری ساخته شده اما به طرز عجیبی بیش از ۹۷۵٫۶ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد که یک موفقیت تجاری بسیار بزرگ محسوب میشود.

من نفرت انگیز ۳ هم اکنون سومین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۷ است.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌های روبرو Animal Crackers 2017 ،Bunyan and Babe 2017 ،The Nut Job 2 2017 ،The Lego Ninjago Movie 2017 ،coco 2017،The Croods 2 ،The Star 2017 ، Sahara 2017،Richard the Stork 2017، ۲۰۱۷ The Emoji Movie ،My Little Pony 2017، The Boss Baby، Ancien and the Magic Tablet  می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به انیمیشن دسترسی داشته باشید…

 

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت WIKIPEDIA

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *