مدیریت ارتباطات در تیم با استفاده از این ابزارها: چهره‌به‌چهره، پیام‌رسان فوری، ایمیل

مدیریت ارتباطات در تیم با استفاده از این ابزارها: چهره‌به‌چهره، پیام‌رسان فوری، ایمیل

“مدیریت ارتباطات در تیم با استفاده از این ابزارها”


هنگامی که کمبود ارتباطات موثر بین اعضای تیم وجود دارد، ایجاد سوء تفاهم و درگیری های داخلی اجتناب‌ناپذیر است. ابزارهای پیام رسانی به مردم اجازه می‌دهد باهم ارتباط برقرار کنند و اطلاعات و داده به اشتراک بگذارند. یک ابزار پیام‌رسان مؤثر مانند Zillable، که به می‌تواند به تیم ۱۰ تا ۱۰۰۰۰ نفری کمک کند.

یک تیم مجموعه ای از افراد با زمینه‌های متنوع است. افراد می‌توانند ایدئولوژی‌های مختلف، متناقض و متنوع داشته باشند. به همین دلیل بسیار مهم است که یک ابزار کارآمد داشته باشیم تا این ایده ها را به طور موثر مدیریت کنیم.

به این نکته توجه کنید، کافی نیست که تیم‌ها بتوانند ارتباط دائمی برقرار کنند. بلکه باید ابزار مناسب برای مدیریت نتایج بحث‌های مشارکتی و تبدیل آنها به خروجی ملموس داشته باشند.

 

سه روش مشترک برای پیام های مؤثر برای تیم ها وجود دارد

  • جلسات چهره به چهره

هیچ روش ارتباطی شخصی‌تر از یک جلسه رو در رو وجود ندارد. داشتن توانایی برقراری ارتباط با همکاران به صورت چهره به چهره یک روش قدیمی ارتباط است که خیلی سال است مورد آزمایش قرار گرفته و مورد اعتماد می‌باشد.

بسیاری از رهبران تیم همیشه این روش ارتباط را ترجیح می‌دهند، به خصوص اگر بدانند که تیم‌هایشان نیاز به روشی شخصی‌تر برای مدیریت دارند.

مایکل ماساری در مصاحبه ای که در Forbes.com منتشر شد، بر اهمیت جلسات رو به رو تاکید می‌کند. Massari معاون ارشد نشست‌ها و رویدادهای ملی Caesars Entertainment است. او گفت که در هر نوع صنعتی که کار می‌کنید، صرف‌نظر از اینکه از لحاظ تکنولوژیکی چگونه افراد را متقاعد کرده‌اید، جلسات چهره به چهره هنوز به عنوان موثر ترین راه برای جلب توجه شرکت‌کنندگان محسوب می‌شود.

 

  • برنامه پیام‌رسان فوری

برنامه های آنلاین زیادی وجود دارد که برای پیام های گروهی عالی هستند. بعضی از آنها رایگان و برخی دیگر از طریق اشتراک‌های پرداختی در دسترس قرار می‌گیرند. برنامه های رایگان برای ارتباطات روزمره مناسب هستند. با این حال، بسیاری از آنها در آپشن‌ها محدود هستند و برای همکاری گروه‌های بزرگ و یا اشتراک سند و فایل ایده‌آل نیستند.

 

  • ایمیل ها

حتی با محبوبیت برنامه‌های پیام رسانی فوری، بسیاری از مردم هنوز ترجیح می‌دهند ایمیل‌ها را به عنوان شکل اولیه ارتباطات خود برای ارسال و دریافت اطلاعات و فایل کنند. نباید آنها را سرزنش کنید. ارسال و دریافت پیام‌های ایمیل راحت است و در سراسر جهان استفاده می‌گردد. این برنامه به کاربران امکان می‌دهد راه‌های بسیار امن و ایمن را برای به اشتراک گذاری فایل ها، اسناد و سایر اطلاعات حساس به هم گروهی‌های خود انتخاب کنید.

 

رایگان، آسان و ارتباطات باز

این ۳ ابزار پیام‌رسان بسیار ساده هستند که می‌توانید در سازمان‌ها استفاده شوند. به یاد داشته باشید که هر تیمی از نظر ارتباطی ضعیف عمل می‌کند، تیمی‌ست که محکوم به شکست می‌باشد. شما همیشه باید محیطی را ایجاد کنید که ارتباطات آزاد، آسان بین اعضای تیم ارتقا یابد. در غیر این صورت، شما اساسا سقف موفقیت خود را کوتاه خواهید نمود.

 

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌‌های روبرو ۱۰ اپلیکیشن برتر در فروشگاه Google Play، اپلیکیشن طراحی اشکال سه بعدی در دنیای واقعیت مجازی، ۷ نرم افزار مدیریت و همکاری کسب و کار در محیط ابری، ۱۰ اپلیکیشن برتر و پرکاربرد در App Store، اپلیکیشن Face Swap جدید توسط مایکروسافت برای دستگاه‌های اندروید و IOS، نرم‌افزاری برای ریکاوری آیفون و آیپد: Enigma Recovery می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به اپلیکیشن دسترسی داشته باشید…

 

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت Phonesreview

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *