نرم‌افزاری برای ریکاوری آیفون و آیپد: Enigma Recovery

نرم‌افزاری برای ریکاوری آیفون و آیپد: Enigma Recovery

“نرم‌افزاری برای ریکاوری آیفون و آیپد: Enigma Recovery”


آیا تا به حال تصادفا داده‌های مهم را از iPhone یا iPad خود حذف کرده اید، و بعد به فکر ریکاوری آن افتاده‌اید؟ Enigma Recovery یک نرم افزار بازیابی اطلاعات iPhone و iPad است. این اولین نرم افزار در جهان است که یک راه حل کامل برای بازیابی اطلاعات ارائه می دهد.

کاربران iOS به خاطر بازگرداندن داده های از دست رفته یا حذف شده از آیفون یا iPads خود رنج می برند. Enigma می‌تواند کاربران را قادر به بازیابی اطلاعات از دست رفته یا پشتیبان گیری iTunes یا iCloud از دستگاه‌های iOS را فعال کند. این اطلاعات حیاتی می‌تواند شامل پیام‌های حذف شده، تاریخچه تماس اخیر، مخاطبین، تقویم، یادداشت‌ها، عکس‌ها، فیلم‌ها و غیره باشد.

برنامه رایگان Enigma Recovery به شما کمک می‌کند تا مواردی را که پشتیبان‌گیری کرده‌اید، آنها را بر روی iPhone، iPad یا iPod Touch خود، بازگردانی نماید. حتی اگر دستگاه iOS شما دزدیده شده یا آسیب دیده باشد، این نرم افزار از iTunes شما، برای بازگرداندن فایل‌های مهم شما استفاده می‌کند.

 

خلاصه اینکه، نرم افزار Enigma اولین روش جدید بازیابی اطلاعات آی‌فون، آیپد و اپل است که مسائل مربوط به کاربران اپل را تا حدودی زیادی حل کرده است. Enigma در حال حاضر بیش از ۱ میلیارد مورد حذف شده از دستگاه های iOS را بازیابی کرده و این همچنان در حال رشد می‌باشد.

در حال حاضر، این برنامه برای دانلود و نصب بر روی رایانه‌های مک و همچنین دستگاه‌های iOS، به صورت رایگان در دسترس است.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌‌های روبرو ۱۰ اپلیکیشن برتر در فروشگاه Google Play، اپلیکیشن طراحی اشکال سه بعدی در دنیای واقعیت مجازی، ۱۰ اپلیکیشن برتر و پرکاربرد در App Store، اپلیکیشن Face Swap جدید توسط مایکروسافت برای دستگاه‌های اندروید و IOS  می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به اپلیکیشن دسترسی داشته باشید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت phonesreview

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *