سرمایه‌گذاری از اوبر (Uber) می‌خواهد شرکت خود را با تسلا موتورز ادغام کند

سرمایه‌گذاری از اوبر (Uber) می‌خواهد شرکت خود را با تسلا موتورز ادغام کند

“سرمایه‌گذاری از اوبر (Uber) می‌خواهد شرکت خود را با تسلا موتورز ادغام کند”


شرکت تسلا موتورز، یکی از معتبرترین کمپانی‌های خودروسازی جهان می‌باشد که قسمت اعظم شهرت خود را از راه تولید اتومبیل‌های الکتریکی بدست آورده است. چندی پیش اعلام شد که سرمایه‌گذاری از اوبر (Uber) مشتاق است تا شرکت خود را با تسلا ادغام کند و یک کمپانی بزرگ حمل و نقل جهانی ایجاد و تاسیس نماید.

جیسون کالاکانیس سرمایه گذار، در اول هفته، در گفت و گو با وب‌سایت خود گفت: “الون ماسک می‌تواند به عنوان مدیر اجرایی Uber و Tesla عمل کند و معاون خود Travis Kalanick را، به عنوان عضو هیئت مدیره Uber نگه دارد . اگر این دو شرکت با هم ادغام شوند، می‌توانند همه شرکت‌های را در حمل و نقل شکست دادند”.

کالاکانیس همچنین افزود که به طور قطعی آنها با این کار  در معرض دید همگان قرار خواهند گرفت و همه شکست دادن آنها را هدف خود قرار می‌دهند.

البته آنطور که از اخبار حاکیست، ادغام Tesla و Uber بسیار غیر ممکن است؛ اما برای آنچه که در سر دارند، جیسون کالاکانیس سعی می‌کند با روابط تنگاتنگی خود با هر دو شرکت این کار را اجرایی نماید.

باید قبول کرد که این کار دارای منافع قانونی بسیار است و اگر Uber و Tesla با هم متحد شوند می‌توانند به پول زیادی برسند.

سخن آخر، در حال حاضر دو شرکت در مناطق مشخص بازار خودرو خود فعال هستند. با این حال، هر دو در حال توسعه کار خود در زمینه اتومبیل می‌باشند.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌های روبرو مقایسه خودروی سه کمپانی عجوبه و خارق‌العاده Mercedes ،BMW و Audi، معرفی یک خودروی غول از کمپانی فورد: Ford F-250 XLT Super، کمپانی خودروسازی Hyundai تولید باتری خودروهای خود را به تامین کننده چینی سپرد، یک خودروی لوکس از کمپانی هیوندای: Genesis Two-Door GT، تسلا خودروی الکتریکی Tesla Model 3 تولید می‌کند، توقف تولید اتومبیل فانتوم Rolls-Royce در لندن، تسلا مدل ۳ در دو ورژن قادر به پیمودن ۴۹۹ کیلومتر، خودروی الکتریکی autopilot از تسلا موتورز می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به خودرو دسترسی داشته باشید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت  Carcoops

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *