۵ ابزار برای همکاری مفید و موثر در کسب‌وکار

5 ابزار برای همکاری مفید و موثر در کسب‌وکار

“۵ ابزار برای همکاری مفید و موثر در کسب‌وکار”


با افزایش پلت‌فرم‌های اجتماعی فیس‌بوک، توییتر و دیگر شبکه‌های اجتماعی، بسیاری از مردم در حال فکر برای استفاده مفید از ابزارهای همکاری رسانه‌های اجتماعی هستند. به عبارت دیگر، افراد و کسب و کارهای مختلف از ابزار رسانه های اجتماعی بهره می‌گیرند تا به کمک آنها خود را ارتقا دهند.

البته، استفاده از رسانه‌های اجتماعی می‌تواند دلهره آور نیز باشد؛ خوشبختانه ابزارهایی وجود دارد که می‌تواند به شما در سازماندهی و ارتقاء کسب و کار شما و حضور رسانه های اجتماعی کمک کند.

ژورنال تکنولوژی ژوریت در این پست پنج ابزار مفید و سودمند برای استفاده از رسانه‌های اجتماعی به شما معرفی می‌کند.

 

همکاری و اشتراک گذاری فایل ها با Google Drive

Google Drive یک ابزار ضروری برای بازاریابان رسانه‌های اجتماعی است. با استفاده از آن، کاربران می توانند اسناد را در ابر ذخیره کرده و فایل ها را به اشتراک بگذارند و آنها را در همه دستگاه‌ها همگام‌سازی کنند. با استفاده از Google Drive، می توانید اسناد ایجاد کنید و آنها را با تعداد زیادی از کاربران به اشتراک بگذارید، از جمله اعضای تیم و مشتریان.

 

پروژه های خود را در Basecamp مدیریت کنید

Basecamp یک برنامه مدیریت پروژه است که به شما و تیم شما اجازه می دهد مسیر پیشرفت پروژه های خود را ببینید. همچنین دارای بخش نظرات است که در آن شما و تیم شما می توانند درباره پروژه یا کسب و کار خود صحبت کنند.

Basecamp دارای یک لیست کاری است که شما می توانید زمانی برای پروژه‌های خود تنظیم کنید. به علاوه، رابط کاربری آسان آن یک ابزار مفید برای کسب و کار و تیم بازاریابی رسانه‌های اجتماعی شما می باشد.

 

محتوای خود را با CoSchedule ترویج و برنامه ریزی کنید

اگر مشغول کار یا پروژه‌ای هستید و اغلب نگران این می‌باشید که آیا شما می‌توانید مطالب خود را در یک روز یا در یک زمان خاص ارسال کنید، نیازی نیست بیشتر به دنبال آن باشید. CoSchedule می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

CoSchedule یک ابزار رسانه ای بزرگ برای مدیریت و همکاری مطالب و پروژه‌های یکسان است.

CoSchedule یک تقویم بازاریابی محتوا بصری با ویژگی‌های رابط کاربری ساده، کشیدن و رها کردن، است که به شما امکان می‌دهد محتوای خود را به طور همزمان از طریق رسانه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این مورد صرفه جویی در زمان واقعی می‌باشد.

 

 

سازماندهی پروژه های خود را با Trello

Trello یک برنامه لیست مجازی برای بازاریابان رسانه‌های اجتماعی و افراد کسب و کار شماست. این برنامه اجازه می‌دهد تا شما به ایجاد گروه و دعوت از کاربران برای مشاهده و کمک به شما، اقدام کنید.

Trello یک راه حل ساده اما موثر برای مدیریت پروژه فراهم می کند. این اجازه می دهد تا شما با تیم خود ارتباط برقرار کنید و دیگر کاربران را نیز برچسب گذاری کنید. شما حتی می توانید اعلان ها را پیکربندی نمایید.

 

کار و نوآوری با Zillable اتفاق می‌افتد

Zillable یک برنامه نسبتا جدید است، اما بررسی‌ها نقاط مثبتی را نشان می‌دهد. این یک برنامه تجاری همه جانبه برای تیم شماست. با Zillable، شما به راحتی می توانید با افراد مختلف از سراسر جهان ارتباط برقرار کنید و همکاری نمایید. این برنامه می‌تواند فرآیندهای کاری شما را ساده‌تر کند.

Zillable یک مجموعه جامع از ابزارها را برای ایده و اشتراک‌گذاری فایل‌ها، ارتباط و همکاری فراهم می‌کند. این ابزار برای رسیدن به اهداف کسب و کار شما، سفارشی‌سازی شده است.

 

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌های روبرو ۷ نرم افزار مدیریت و همکاری کسب و کار در محیط ابری، ۱۰ اپلیکیشن برتر و پرکاربرد در App Store، رسانه‌های اجتماعی: یک ابزار قدرتمند برای ایجاد شغل، ۱۰ اپلیکیشن برتر در فروشگاه Google Play می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به برنامه‌های کاربردی اندروید و ios دسترسی داشته باشید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت phonesreview

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *