معرفی وب‌سایت: آروان‌کلود، کلودفلر ایرانی

معرفی وب‌سایت: آروان‌کلود، کلودفلر ایرانی

“معرفی وب‌سایت: آروان‌کلود، کلودفلر ایرانی”


چندی پیش به شما وب‌سایت GTmetrix را معرفی نمودیم که برای مشخص نمودن و حل ایرادات وب‌سایت می‌توانستیم از آن استفاده کنیم. یکی از ایراداتی که به ۹۹ درصد وب‌سایت‌ها وارد می‌شود، مشکل CDN است.

 

CDN یا شبکه توزیع محتوا: این مورد کمک می‌کند تا جای سومی برای سایت شما (بین کلاینت و سرور) ایجاد شود تا هم سایت شما با سرعت بالاتری لود گردد و هم امنیت سایت شما بالا رود.

 

ژوریت در پستی دیگر، یک سایت ارائه‌دهنده CDN خارجی به نام کلودفلر (Cloudflare) نیز معرفی کرد که این موضوع را حل کند. ولی در این پست یک CDN ایرانی به نام آروان‌کلود معرفی می‌کنیم.

 

وب‌سایت آروان‌کلود

این وب‌سایت یک مرجع ارائه‌دهنده شبکه توزیع محتوا است که به وب‌سایت‌های موردنیاز به CDN کمک می‌کند. به عبارت دیگر، شما با استفاد از CDN هم می‌توانید سرعت لودینگ سایت خود را بالا ببرید و هم می‌توانید سایت خود را از حملات امنیتی مصون بدارید.

برای استفاده از خدمات این سایت می‌توانید به راحتی ثبت‌نام و سایت خود را از هر نظر امنیتی بیمه کنید. تصویر زیر محیط پنل کاربری آروان‌کلود را نشان می‌دهد.

معرفی وب‌سایت: آروان‌کلود، کلودفلر ایرانی

 

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

 

البته شما از طریق لینک‌‌های روبرو ۱۰ اپلیکیشن برتر در فروشگاه Google Play، اپلیکیشن طراحی اشکال سه بعدی در دنیای واقعیت مجازی، اپلیکیشن Face Swap جدید توسط مایکروسافت برای دستگاه‌های اندروید و IOS، سایت mixpanel: یک انالیزور همه جانبه دیگر برای وب سایت شما، معرفی وب سایت خطاطی و خوشنویسی نستعلیق آنلاین تحت وب، معرفی وب سایت unsplash ؛ موتور جستجوی عکس، معرفی وب سایت: تغییر فرمت عکس از JPGE به PNG و بلعکس، معرفی سایت ساخت آواتار رایگان از چهره خود: facedynamic.com  می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به وب‌سایت و  اپلیکیشن دسترسی داشته باشید… 

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: ژورنال تکنولوژی ژوریت

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *