ساعت هوشمند اپل (Apple Smart Watch) با مودم LTE روانه بازار خواهد شد

ساعت هوشمند اپل (Apple Smart Watch) با مودم LTE روانه بازار خواهد شد

“ساعت هوشمند اپل (Apple Smart Watch) با مودم LTE روانه بازار خواهد شد”


کمپانی اپل همیشه در عرضه محصولات خاص شهرت دارد. این‌بار تصمیم گرفته که وابستگی ساعت هوشمند خود را به آیفون، قطع و ساعت هوشمند خود را با کارکردی مستقل روانه بازار جهانی کند. به عبارت دیگر، دارندگان ساعت هوشمند اپل دیگر به گوشی آیفون به اینترنت نیازی نخواهند داشت و این ساعت به طور مستقل به نت متصل می‌گردد.

همانطور که امروزه می‌بینید، ساعت هوشمند اپل (Apple Smart Watch) عمدتا برای انجام کارها، وابسته ارتباط با آی‌فون است تا هر کاری که نیاز به اتصال دارد را انجام دهد. مانند استفاده از برنامه Maps برای جهت گیری، پخش موسیقی، برقراری تماس یا ارسال متون.

با توجه به گزارش‌ها، اپل ساعت هوشمند خود را به اینترنت وصل می‌کند. به عبارت دیگر، کمپانی اپل در حال توسعه یک مدل ساعت هوشمند می‌باشد که دیگر به ارتباط با آیفون وابسته نیست. چون این یکی از عوامل محدود‌کننده اصلی ساعت هوشمند اپل دیده شده بود.

طبق گفته Gurman، AT & T، T-Mobile و Verizon اپل در حال برنامه ریزی برای فروش ساعت هوشمند خود با یک مودم داخلی LTE از کمپانی اینتل است. هنوز مشخص نیست که این ساعت هوشمند با مودم LTE جداگانه، چگونه کار می‌کند. و باید منتظر عرضه آن به بازار جهانی باشیم.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌های روبرو خدافظی ساعت هوشمند Huawei Watch 2 با مدل فانتزی و رفتن به سمت مدلی جدید، ساعت هوشمند Huawei Watch 2 Classic از ۲۸ می در بازار ایالات متحده، بررسی ساعت هوشمند Mi Band 2 کمپانی شیائومی در نقش دستبندی زیبا، معرفی ساعت هوشمند: Smartwatch Chrono 2، معرفی ساعت هوشمند برای مدلینگ‌ها: Haikara Smartwatch می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به ساعت هوشمند (SmartWatch) دسترسی داشته باشید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت inc

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *