سایتی که به قبرستان استارت‌آپ‌های دنیا مشهور است: startupgraveyard.io

سایتی که به قبرستان استارت‌آپ‌های دنیا مشهور است: startupgraveyard.io

“سایتی که به قبرستان استارت‌آپ‌های دنیا مشهور است: startupgraveyard.io”


آیا شما فردی هستید که خالق یک استارت‌آپ است؟ استارت‌آپ‌ شما شکست خورده یا موفق شده؟ آیا شما می‌دانستید که سایتی وجود دارد استارت‌آپ‌های مرده یا به عبارتی شکست‌خورده دنیا را معرفی می‌کند؟ استارت‌آپ‌هایی که یک روز با دورنمایی از امید، آرزو، فکر و ایده شکل گرفتند ولی بعد از مدتی شکست خورده‌اند و در قبرستان استارت‌آپ‌ها دفن شده‌اند.

شاید خیلی از شماها روزی  با هزار امید و آرزو یک کسب‌وکار اینترنتی، با عنوان استارت‌آپ راه انداخته‌اید. اما بعد از مدتی تلاش دیدید که راه درستی را در پیش نگرفته‌اید و کم‌کم به سمت شکست درحال حرکت هستید و به نوعی باید گفت، به قبرستان استارت‌آپ‌ها نزدیک و نزدیک‌تر می‌شوید.

 

وب‌سایت startupgraveyard

وب‌سایت startupgraveyard شاید تمام نه، ولی اکثریت استارت‌آپ‌های مشهور دنیا که روزی با هزاران فکر، ایده و امید شکل گرفته‌اند و بعد از مدتی شکست خورده‌اند را در خود جای داده است.

قبرستان استارت‌آپ‌های دنیا، استارت‌آپ‌های مرده را در بخش‌های متعددی تقسیم کرده (Advertising, Analytics, Software, Music, Social, eCommerce, Finance, Hospitality, Hardware) و شما به راحتی می‌توانید استارت‌آپ شکست خورده مذنظر خود را بیابید.

 

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌‌های روبرو ۱۰ اپلیکیشن برتر در فروشگاه Google Play، اپلیکیشن طراحی اشکال سه بعدی در دنیای واقعیت مجازی، اپلیکیشن Face Swap جدید توسط مایکروسافت برای دستگاه‌های اندروید و IOS، سایت mixpanel: یک انالیزور همه جانبه دیگر برای وب سایت شما، معرفی وب سایت خطاطی و خوشنویسی نستعلیق آنلاین تحت وب، معرفی وب سایت unsplash ؛ موتور جستجوی عکس، معرفی وب سایت: تغییر فرمت عکس از JPGE به PNG و بلعکس، معرفی سایت ساخت آواتار رایگان از چهره خود: facedynamic.com، معرفی ۵ وبسایت برای تعیین DNS  می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به وب‌سایت و  اپلیکیشن دسترسی داشته باشید… 

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: ژورنال تکنولوژی ژوریت

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *