نسخه بروزرسانی شده اسکوتر با پدال و چرخ

“نسخه بروزرسانی شده اسکوتر با پدال و چرخ”


استودیوی طراحی حمل و نقل Kolelinia یک مدل به روز شده از Halfbike سه چرخ خود را منتشر کرده است که فروشش نزدیک به یک میلیون دلار از سال ۲۰۱۵ افزایش یافته است.

Halfbike جدید قادر به ایستادن است و شبیه به یک Segway می‌باشد. نسخه ۲٫۱ این دستگاه دارای یک هیدرولیک سه دنده‌ای است تا وسیله نقلیه را “راحت‌تر و کاربرپسند‌تر” نسبت به نسخه پیشین گردد. به عبارت دیگر، این طراحی برای راحت‌تر سوار شدن کاربر و سرعت بالا انجام گرفته است.

Halfbike ورژن ۲٫۱ در رنگ‌های جدید صورتی و سبز در دسترس است و شامل چارچوب و استایلی به روز شده می‌باشد. این دستگاه دارای سیستم ترمز است تا دستگاه را بیشتر ارگونومی و تجربه سوارکار را بهبود بخشد.

 

نسخه بروزرسانی شده اسکوتر با پدال و چرخ

 

این دستگاه جدید به اندازه کافی سبک طراحی شده و برای حمل و نقل عمومی بسیار مناسب می‌باشد و به راحتی در زیر صندوق عقب ماشین جای می‌گیرد.

 

نسخه بروزرسانی شده اسکوتر با پدال و چرخ

 

سخن آخر اینکه: Mihail Klenov، بنیانگذار این شرکت، با ایجاد یک موتور-دوچرخه با همکار معمار و شریک تجاری مارتین آنگولف، گفت: “ما درحال فکر برای ایجاد یک سیستم حمل و نقل جایگزین برای ماشین بودیم و همچنین اشتیاق داشیتم یک وسیله خوب و سبک برای خروج از منزل بسازیم که به این وسیله منجر شد”.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌های روبرو آینده رفت و آمد: معرفی دوچرخه الکترونیکی فقط با وزن ۷kg ، گزارش کودکانه: XNTD، اسکیت بورد برقی مخصوص کودکان شلوغ ولی با استعداد می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به اسکوتر، دوچرخه و وسایل نقلیه سبک دسترسی داشته باشید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت dezeen

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *