معرفی ۵ وبسایت برای تعیین DNS سایت

معرفی 5 وبسایت برای تعیین DNS سایت

“معرفی ۵ وبسایت برای تعیین DNS سایت “


تعیین DNS سایت از آن دست مشخصات وب‌سایت است که خیلی مهم می‌باشد. این جمله را فقط افراد وب‌مستر، طراح سایت و کدنویس درک می‌کنند. در واقع شما بدون DNS هیچ کاری نمی‌توانید انجام دهید. به عبارت دیگر، نمی‌توانید سایتی راه‌اندازی و بالا بیاورید.

شما برای تعیین یا تشخیص DNS یک سایت به ابزارهایی نیاز دارید. این ابزار باید آنلاین باشد. حالا یا می‌تواند یک نرم‌افزار سیستمی باشد که بر روی PC شما نصب است و شما آدرس وب‌سایت می‌دهید و DNS تحویل می‌گیرید؛ یا می‌تواند یک وب‌سایت باشد که از طریق آن DNS سایت دیگر را تشخیص دهید.

در این پست، ژورنال تکنولوژی ژوریت، چند سایت عالی در این زمینه به شما معرفی می‌کند تا به راحتی بتوانید DNS سایت موردنظر خود را در بیاورید.

 

وب‌سایت intodns

کافی است آدرس سایت موردنظر را در تکست باکس تعبیه شده در بالای سایت بنویسید و اینتر را بزنید تا DNS سایت مدنظر نمایش داده شود. البته بعضی سایت‌ها علاوه‌بر DNS اطلاعات دیگری را نیز نمایش می‌دهد که سایت مذکور جز همان دسته می‌باشد.

معرفی 5 وبسایت برای تعیین DNS سایت

 

وب‌سایت whatsmydns

همانند سایت بالا کافیست آدرس سایت موردنظر را در تکست باکس تعبیه شده در بالای سایت بنویسید و اینتر را بزنید تا DNS سایت مدنظر نمایش داده شود. نکته جالب این است که سایت DNS را از نقاط مختلف دنیا تست می‌کند و تحویل می‌دهد. همچنین تنظیمات دیگری نیز برای تعیین DNS دارد که می‌توان تنظیم و استفاده کرد.

معرفی 5 وبسایت برای تعیین DNS سایت

 

وب‌سایت dnschecker

در این سایت نیز کافیست آدرس سایت موردنظر را در تکست باکس تعبیه شده در بالای سایت بنویسید و اینتر را بزنید تا DNS سایت مدنظر نمایش داده شود. نکته جالب این است که سایت DNS را از نقاط مختلف دنیا تست می‌کند و تحویل می‌دهد. همچنین تنظیمات دیگری نیز برای تعیین DNS دارد که می‌توان تنظیم و استفاده کرد.

معرفی 5 وبسایت برای تعیین DNS سایت

 

 

وب‌سایت viewdns

در این سایت به جای یک تکست باکس، چندین تکست باکس درنظر گرفته شده تا برحسب نیاز مورد استفاده قرار گیرد. به عبارت دیگر، این سایت یک آچار فرانسه تمام عیار است.

معرفی 5 وبسایت برای تعیین DNS سایت

 

وب‌سایت mxtoolbox

در این سایت نیز کافیست آدرس سایت موردنظر را در تکست باکس تعبیه شده در بالای سایت بنویسید و اینتر را بزنید تا DNS سایت مدنظر نمایش داده شود. البته تنظیمات دیگری نیز برای تعیین DNS دارد که می‌توان تنظیم و استفاده کرد.

معرفی 5 وبسایت برای تعیین DNS سایت

 

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌‌های روبرو ۱۰ اپلیکیشن برتر در فروشگاه Google Play، اپلیکیشن طراحی اشکال سه بعدی در دنیای واقعیت مجازی، اپلیکیشن Face Swap جدید توسط مایکروسافت برای دستگاه‌های اندروید و IOS، سایت mixpanel: یک انالیزور همه جانبه دیگر برای وب سایت شما، معرفی وب سایت خطاطی و خوشنویسی نستعلیق آنلاین تحت وب، معرفی وب سایت unsplash ؛ موتور جستجوی عکس، معرفی وب سایت: تغییر فرمت عکس از JPGE به PNG و بلعکس، معرفی سایت ساخت آواتار رایگان از چهره خود: facedynamic.com  می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به وب‌سایت و  اپلیکیشن دسترسی داشته باشید… 

 

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت ژورنال تکنولوژی ژوریت

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *