تسلا مدل ۳ در دو ورژن قادر به پیمودن ۴۹۹ کیلومتر

تسلا مدل 3 در دو ورژن قادر به پیمودن 499 کیلومتر

“تسلا مدل ۳ در دو ورژن قادر به پیمودن ۴۹۹ کیلومتر”


در حال حاضر Tesla جز ماشین‌های الکتریکی است که به راحتی و با اطمینان می‌توانید خریداری کنید. تسلا مدل ۳، در دو نسخه استاندارد، با قدرت پیمودن ۳۵۴ کیلومتر که برای داخل شهر به طور عمده پیشنهاد می‌شود و نسخه دوم با ۴۹۹ کیلومتر، آماده برای سفرهای طولانی‌تر است.

قیمت شروع خرید آن ۳۵۰۰۰ دلار برای نسخه استاندارد و ۴۴۰۰۰ دلار برای Long Range در ایالات متحده می‌باشد. با نسخه استاندارد می‌توانید حداکثر تا سرعت ۲۱۰ کیلومتر در ساعت برانید و در ۵٫۶ ثانیه از ۰ تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسید. اما در نسخه پیشرفته‌تر، تسلا مدل ۳ می‌توانید تا سرعت ۲۲۵ کیلومتر در جاده برانید و در ۵٫۱ ثانیه از ۰ تا ۱۰۰ برسید.

عوامل زیادی بر تفاوت قیمت این دونسخه از مدل۳ تسلا تاثیرگذار می‌باشد. گزینه های متعدد مانند رنگ بدنه که خود به معنای اضافه کردن ۱۰۰۰ دلار است. همچنین در مورد رینگ که از سری ۱۸ اینچ به ۱۹ اینچ، ۵۰۰ دلار تفاوت قیمت وجود دارد.

از عوامل دیگر، عملکرد Autopilot نیمه مستقل است که هزینه ۵۰۰۰ دلاری را تحمیل می‌کند.

بسته تجهیزات اضافی شامل دو اتصال USB برای صندلی های عقب، شکاف برای تلفن، سقف پانورامیک، چراغ مهمان LED، آینه‌های خارجی، تنظیمات صندلی با ۱۲ موقعیت اضافی و حافظه تنظیمات با توجه به مشخصات راننده، از دیگر ویژگی‌های خودروی تسلا مدل ۳ است.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌های روبرو تسلا خودروی الکتریکی Tesla Model 3 تولید می‌کند، خودروی الکتریکی autopilot از تسلا موتورز، اتومبیل Tesla Model 3: مهم به اندازه آیفون برای کمپانی اپل می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به خودروی تسلا داشته باشید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت themicrople

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *