معرفی Google Hire: یک برنامه استخدام و مدیریت منابع انسانی برای کسب و کارهای کوچک

معرفی Google Hire: یک برنامه استخدام و مدیریت منابع انسانی برای کسب و کارهای کوچک

“معرفی Google Hire: یک برنامه استخدام و مدیریت منابع انسانی برای کسب و کارهای کوچک”


برنامه Google Hire یک ابزار استخدام و مدیریت منابع انسانی جدید می‌باشد که با Google G Suite ادغام شده است. این برنامه به کسب و کار کوچک و متوسط ​​در روند استخدامشان کمک شایانی می‌کند.

Google Hire یک برنامه یکپارچه از محصولات Google می‌باشد که با برنامه‌هایی مانند Google Calendar و Gmail ادغام شده است. شاید باور نکنید، ولی این برنامه یک راه عالی برای رسیدن به مشتریان بیشتر است؛ زیرا این برنامه‌ها توسط بیش از ۳ میلیون کسب و کار در حال استفاده‌اند.

همانطور که گوگل گفته است، Hire و G Suite با هم ادغام شده تا با همکاری  یکدیگر، روند استخدامی به راحتی مدیریت شود. به عنوان مثال، زمانی که مدیران منابع انسانی به کارکنان آینده، که قرار استخدام شوند، ایمیل ارسال می‌کنند، می‌توانند به صورت خودکار جلسات و مصاحبه‌ها را در این نرم افزار Google همگام‌سازی کنند.

قیمتی از این برنامه هنوز در دسترس نیست. اما گوگل گفته است که قیمت این برنامه بستگی به اندازه کسب و کار یا تعداد کارکنان یک شرکت دارد. به همین دلیل، هیچ کس هنوز نمی داند که Google از مشتریان خود چه مقدار هزینه برای استفاده از این برنامه دریافت خواهد کرد.

برنامه Google Hire در حال حاضر در حالت آزمایش قرار دارد و چندین شرکت انتخابی، در حال آزمایش برنامه از جهات مختلف (رابط کاربری و آپشن‌ها) هستند.

برنامه Google Hire در طی استارت‌آپ فن آوری توسعه نرم افزار کسب و کار Bebop ایجاد شده است. Bebop توسط Greene تأسیس شد که بعدها توسط Google با قیمت ۳۸۰ میلیون دلار در سال ۲۰۱۵ خریداری شد.

سخن آخر، در حال حاضر، Google Hir در سطح جهانی موجود نیست. اما کسب و کارهای موجود در آمریکا، از این برنامه استفاده خواهند کرد.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌‌های روبرو ۱۰ اپلیکیشن برتر در فروشگاه Google Play، اپلیکیشن طراحی اشکال سه بعدی در دنیای واقعیت مجازی، اپلیکیشن Face Swap جدید توسط مایکروسافت برای دستگاه‌های اندروید و IOS  می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به اپلیکیشن دسترسی داشته باشید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت themicrople

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *