معرفی سایت ساخت آواتار رایگان از چهره خود: facedynamic.com

معرفی سایت ساخت آواتار رایگان از چهره خود: facedynamic.com

“معرفی سایت ساخت آواتار رایگان از چهره خود: facedynamic.com”


شاید برای شما پیش آماده باشد که بخواهید یک عکس کارتونی از چهره خود بسازید در پروفایل‌های خود در صفحات مختلف قرار دهید. اما برای این کار باید حتما از ابزاری استفاده نمایید. معمولا ابزارهای مربوط به این کار را باید بر روی گوشی یا و PC خود نصب کنید.

اما نصب یک برنامه، حتی با حجم پایین هم، برای انجام چنین کاری زیاد عقلانی و مقرون‌به‌صرفه نیست. ژورنال تکنولوژی ژوریت در این پست قصد دارد یک ابزار برای ساخت آواتار چهره به شما معرفی کند که نه نیاز به نصب دارد و نه ثبت‌نام.

 

وب‌سایت Facedynamic

Facedynamic یک وب‌سایت رایگان است که ابزار موردنیاز برای ساخت آواتار چهره را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما با مراجعه به وب‌سایت مذکور با صفحه زیر مواجه می‌شود که نوع جنسیت شما را سوال می‌کند.

 

 

بعد از انتخاب نوع جنسیت خود، شما وارد صفحه ساخت آواتار چهره خود‌ می‌شوید. در این صفحه ابزارهایی در اختیار شما قرار می‌گیرد که شما به راحتی می‌توانید آواتار مدنظر خود را بسازید. ابزارها در شکل زیر مشخص است.

 

معرفی سایت ساخت آواتار رایگان از چهره خود: facedynamic.com

 

این نکته را باید متذکر شویم که تمام این مراحل بدون ثبت‌نام و یا گرفتن اطلاعاتی از شما، انجام می‌گیرد.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژورنال تکنولوژی ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌‌های روبرو ۱۰ اپلیکیشن برتر در فروشگاه Google Play، اپلیکیشن طراحی اشکال سه بعدی در دنیای واقعیت مجازی، اپلیکیشن Face Swap جدید توسط مایکروسافت برای دستگاه‌های اندروید و IOS، سایت mixpanel: یک انالیزور همه جانبه دیگر برای وب سایت شما، معرفی وب سایت خطاطی و خوشنویسی نستعلیق آنلاین تحت وب، معرفی وب سایت unsplash ؛ موتور جستجوی عکس، معرفی وب سایت: تغییر فرمت عکس از JPGE به PNG و بلعکس  می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به وب‌سایت و  اپلیکیشن دسترسی داشته باشید… 

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژورنال تکنولوژی ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: ژورنال تکنولوژی ژوریت

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *