بررسی دوربین: Canon PowerShot S100

بررسی دوربین: Canon PowerShot S100

بررسی دوربین: Canon PowerShot S100


در دنیای تکنولوژی کمپانی‌های سونی، کانن و فوجی حرف اول را در حوزه دوربین‌های حرفه‌ای عکاسی می‌زنند. به همین دلیل در این پست ژوریت قصد دارد یک دوربین نه چندان حرفه‌ای ولی در سطح متوسط، از کمپانی کانن به شما معرفی کند. پس با ما همراه باشید.

دوربین‎‌های کمپانی کانن همیشه زبان زد خاص عام بوده و هست. هر کسی که برای خرید دوربین به جایی مراجعه کند، حتما دوربین کانن به او پیشنهاد خواهد شد. دوربین PowerShot S100 یکی از بهترین دوربین‌های compact‌ می‌باشد که تا به حال ساخته شده و شامل کنترلر کامل دستی، HD ،GPS، و یک لنز خوب است.

اگر می‌خواهید برای یک کار بزرگ از این دوربین استفاده کنید،حتما یک باتری اضافیبرای پشتیبانی به همراه داشته باشید. در حالی که قیمت اصلی این دوربین بیش از ۴۰۰ دلار است ولی در حال حاضر با قیمت ۲۴۰ دلار در دسترس می‌باشد.

در مقایسه دوربین Canon PowerShot S100 با دیگر compact‌های موجود از برند سونی مانند Cyber-shot DSC-RX100 با مشخصات بدون Wi-Fi، مجهز به صفحه لمسی و قیمت ۶۵۰ دلار، (که در حال حاضر با قیمت ۳۹۹ دلار در دسترس است) در می‌یابید که این دوربین از کانن بسیار مناسب می‌باشد.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌های معرفی دوربین حرفه‌ای: Sony Cyber-shot RX10، بروزرسانی دوربین Canon 6D Mark II روبرو می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به دوربین دسترسی داشته باشید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت Engadget

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *