معماری، هنر و گردشگری: بازسازی قلعه تاریخی Flint در ولز

“معماری، هنر و گردشگری: بازسازی قلعه تاریخی Flint در ولز”


در ولز یک قلعه تاریخی وجود دارد که مربوط دوران خیلی قدیم و سال‌های دور است. زمانی که شوالیه‌های بریتانیایی با اسب‌های خود می‌تاختند و در بریتانیای کبیر حکمرانی می‌کردند. این پس از مدت‌ها قرار از توسط مهندسان و معمارهای George King مورد بازسای قرار گیرد.

قلعه Flint یکی از اولین قلعه‌هایی بود که پادشاه انگلیسی ادوارد اول در ولز ساخته شده بود، و متعاقبا قلعه‌های بیشتری در این منطقه به شکل “Iron Ring” برای جنگ ساخته شد.

معمارهای George King قرار است طرح‌های مانند شکل زیر در اطراف این قلعه تاریخی ایجاد کنند. البته منتقدان بسیاری مخالف طراحی به این شکل هستند.

 

 

سخن آخر، البته خیلی منتقدین بخاطر پادشاه ستمگری که این قلعه را ساخته، مخالف بازسازی این قلعه هستند. آن معتقدند که نباید آثار مربوط به افراد ستمگر که به مردم زمان خودشان ظلم بسیاری روا داشته‌اند، مورد بازسازی قرار گیرد.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌های روبرو استودیو موريسون به شکل آناناس در باغی بزرگ در انگلستان، Casa N خانه‌ای با شکلی خاص، OOPEAA خانه ای چوبی در کنار ساحل یک جزیره در فنلاند، خانه ای سیار با قابلیت مستقر شدن در هر جایی که مدنظر شماست، فقط در ۸ دقیقه  می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به معماری و هنر دسترسی داشته باشید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت dezeen

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *