معرفی انیمیشن برای کودکان: فیلم شکلک (۲۰۱۷ The Emoji Movie)

معرفی انیمیشن برای کودکان: فیلم شکلک (2017 The Emoji Movie)

“معرفی انیمیشن برای کودکان: فیلم شکلک (۲۰۱۷ The Emoji Movie)”


فیلم شکلک (The Emoji Movie) فیلمی در سبک انیمیشن کامپیوتریکمدی به کارگردانی تونی لئوندیس است که در سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. از بازیگران آن می‌توان به تی جی میلر اشاره کرد.

در ۲۱ ژوئیه ۲۰۱۵ اعلام شد که سونی پیکچرز انیمیشن در یک جنگ با برادران وارنر و پارامونت پیکچرز هستند تا بتوانند پروژه ساخت انیمیشنی در مورد یک شکلک را به دست بگیرند. در ژوئیه ۲۰۱۶، تی جی میلر از بازیگران فیلم اعلام کرد که تولید فیلم بر عهده سونی پیکچرز انیمیشن می‌باشد. در ۲۰ دسامبر ۲۰۱۶ یک تیزر از این انیمیشن منتشر شد.

خلاصه داستان

داستان در مورد یک شکلک چندگانه است که عازم سفری می‌شود تا شاید بتواند خود را تبدیل به یک شکلک معمولی کند. بقیه داستان را باید ببینید و لذت ببرید…

 

بازیگران

 

در نوامبر ۲۰۱۵ شرکت سونی پیکچرز انیمیشن اعلام کرد که این انیمیشن در ۱۱ آگوست سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد. یک سال بعد اعلام شد که به دلیل ساخت انیمیشن راننده کودک این تاریخ به ۴ اوت ۲۰۱۷ تغییر کرد.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌های روبرو Animal Crackers 2017 ،Bunyan and Babe 2017 ،The Nut Job 2 2017 ، Sahara 2017،Richard the Stork 2017 ،My Little Pony 2017، The Boss Baby، Ancien and the Magic Tablet  می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به انیمیشن دسترسی داشته باشید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت WIKIPEDIA

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *