گجت Google Glass به بازار بر می گردد

گجت Google Glass به بازار بر می گردد

“گجت Google Glass به بازار بر می‌گردد”


پس از چند شکست در اجرا و پیاده‌سازی Google Glass، این محصول با قدرت بیشتری به بازار باز می گردد. اما دیگر به عنوان یک محصول عمومی به بازار عرضه نمی‌گردد. در حال حاضر با قالبی جدید و با هدف کمک به شرکت‌های بزرگ و بهینه سازی کار کارکنان طراحی شده است.

Google Glass کمک بسیاری به فرد استفاده کننده خواهد کرد که یک نمونه کوچک همان بزرگنمایی کردن است. البته استفاده‌های کاربردی‌تری در صنعت پزشکی، تولید و تدارکات و غیره داردو

Google Glass یکی از اولین و امیدوار کننده‌ترین دستگاه‌ها بین پوشیدنی‌‌هاست که از تکنولوژی‌های واقعیت افزوده (augmented reality) استفاده می‌کند.

این عینک‌های جدید طراحی بسیار راحت‌تری در دو رنگ سیاه و سفید، دوربین ۵ مگاپیکسل و رزولوشن ۷۲۰ پیکسل دارد. همچنین دارای یک سیستم صوتی بهتر و سیستم شارژی بسیار بالاتر از نسخه‌های قبلی است.

 

گجت Google Glass به بازار بر می گردد

 

بر طبق تحقیقات شرکت Forrester، تا سال ۲۰۲۵ بیش از ۱۴ میلیون کارگر در ایالات متحده از عینک هوشمند گوگل استفاده خواهند کرد.

در حال حاضر، این نسخه جدید Google Glass در شرکت‌های مختلف تولید، تدارکات و مراقبت‌های بهداشتی از جمله General Electric، Sutter Health، DHL و AGCO مورد استفاده قرار گرفته است.

سخن آخر اینکه، عینک Google Glass با قیمت بین ۱۳۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار به فروش می‌رسد.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژوریت در میان بگذارید…

 

البته شما از طریق لینک‌های روبرو گجت SmartBoy هر گوشی هوشمند را به یک دستگاه بازی دستی تبدیل می کند، معرفی ۴ گجت ارزان برای خرید، گجت تمیز کردن دندان در کمتر از ۱۰ ثانیه، دوربین واقعیت مجازی ۳۶۰ درجه VRDL360 با قابلیت فیلمبرداری ۳K و Live Stream می‌توانید به پست‌های گذشته مربوط به گجت دسترسی داشته باشید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید… 😉

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *