قسمت اول: نقد و بررسی برندها

قسمت اول: نقد و بررسی برندها

“قسمت اول: نقد و بررسی برندها”


در این مجموعه پست‌هایی که در پیش داریم ژوریت قصد دارد در هر مطلب دو سه برند مطرح ایرانی را مورد نقد قرار دهد. این نقد برندها می‌تواند در تمام حوزه‌ها اعم از خوراک، پوشاک، تکنولوژی و غیره صورت پذیرد. پس لطفا اگر نظری دارید با ژوریت در میان بگذارید…

 

نکته اول …!!!

تمامی مطالبی که در این سری از پست‌ها گذاشته می‌شود، تجربیات مدیران وب‌سایت است و هیچ مطلبی از روی غرض بیان نمی‌شود.

 

نکته دوم …!!!

در این مطالب از برندهای نامرغوب اسمی به میان آورده نمی‌شود و فقط از برندهای مرغوب، برای تشویق بیشتر، نام برده می‌شود.

 

در این پست قصد داریم تجربه شخصی خودمان از خوردن غذاهای کنسروی را بیان کنیم. همانطور که همه می‌دانید زندگی در این دوره زمانه بسیار فشرده شده و افراد زمان زیادی برای خوردن غذا ندارند. به همین دلیل به سمت غذاهای کنسروی و آماده روی می‌آوردند

در این تجربه، در دفعه‌ اول یک کنسرو ماهی از برند … خریداری شد که بعد از جوشاندن، درب ظرف را باز کردیم که چشمتان روز بد نبیند، با یک تصویر عجیب و غریب و افتضاح روبرو  شدیم. چیزی که بعد از خالی کردن کنسرو تون ماهی در یک ظرف اوضاع بدتر شد.

تا اونجایی که ما فهمیدم و دیدم این بود که این برند از بدترین نوع ماهی، با کیفیت پایین برای تولید تون‌های خود استفاده می‌کند و این امر به وضوح آشکار بود.

تا آنجایی که ما می‌دانیم و در تبلیغات دیده بودیم می‌بایست گوشت‌های ماهی در کنسرو بصورت ورقه باشد و بعد از خالی کردن آن در ظرف بزرگتر باید ورق ورق گوشت ماهی معلوم باشد. ولی در برند مذکور بیشتر شبیه آبگوشتی بود که کوبیده شده است ولی با یک رنگ بسیار ناجور.

ولی در مرتبه دوم، یک کنسرو ماهی از برند طبیعت خریداری شد که واقعا عالی بود. بعد از جوشاندن به مدت ۲۰ دقیقه، درب قوطی را باز و با تصویری مطلوبی روبرو شدیم. بعد از خالی کردن آن در ظرف بزرگتر، گوشت‌های ماهی تون به صورت ورقه ورقه جدا می‌شد.

 

سخن آخر، این موضوع که هر چقدر پول بدی، همون قد آش می‌خوری، در این پست صدق کند…

لطفا در مورد این مقایسه جبهه نگیرید و نظرات و تجربیات خود را بصورت صادقانه بیان کنید…

 

😉 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید… 😉

منبع: وب‌سایت ژوریت

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *