۱۰ اپلیکیشن برتر در فروشگاه Google Play

10 اپلیکیشن برتر در فروشگاه Google Play

“۱۰ اپلیکیشن برتر در فروشگاه Google Play”


در عصر گوشی‌های هوشمند، مردم بیشتر با استفاده ابزارها و برنامه‌های جانبی موبایل کارهای خود را پیش می‌برند. جای تعجب هم ندارد که جهان به سرعت در حال پیشرفت است و مردم هم به دنبال راحت طلبی هستند.

 

۱- Dashlane

برخی برنامه‌های خوب و پرکاربرد در فروشگاه Google Play وجود دارد که مطمئنا برای افزایش بهره وری و کارایی کلی کار شما و انجام بهتر وظایف روزانه، به شما کمک شایانی می‌کند. مثلا یکی از برنامه‌های پرکاربرد، برنامه ذخیره‌سازی پسوردهاست، که خیلی هم پرطرفدار می‌باشد.

در حالی که برنامه های زیادی در بازار وجود دارد که به ذخیره گذرواژه و سایر اطلاعات حساس شما کمک می‌کند، ولی هیچ کدام به پای برنامه Dashlane نمی‌رسد.

 

۲- Microsoft Office Lens

زندگی در این دهه نیاز به یک اسکنر بزرگ برای دیجیتالی و ذخیره کردن اسناد مهم نیاز دارد. با مایکروسافت آفیس لنز (Microsoft Office Lens)، شما عملا یک اسکنر قدرتمند را در گوشی هوشمند خود خواهید دارید.

این برنامه با استفاده از دوربین گوشی هوشمند خود، اسناد را اسکن و ذخیره می‌کند و در دسترس شما قرار می دهد.این سند می‌تواند هر چیزی باشد، کاغذ، کارت‌های مختلف، تخته سفید و غیره.

۳- Zillable

برنامه Zillable یک فضای کار مجازی می‌باشد که تیم‌های حرفه‌ای می‌توانند با استفاده از یک رسانه دیجیتال به راحتی و کارآمد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. ارتباط داشتن با یک گروه از افراد برای همکاری، در رسیدن به یک کار خاص بسیار مفیدست که با Zillable بسیار آسان‌تر انجام می‌گیرد.

۴- Adobe Acrobat Reader

هیچ نرم‌افزاری دیگری در بازار اپلیکیشن وجود ندارد که فایل‌های PDF را به نحوی که Adobe Acrobat Reader کار می‌کند، مدیریت نماید. این مورد یک برنامه بسیار ساده با ویژگی‌های استاندارد است برای کمک به شما در ویرایش فایل‌های PDF شما.

۵- Google Drive

درحالی که تنوع بسیاری در ارائه‌دهنده خدمات ذخیره سازی ابری در بازار وجود دارد اما گوگل درایو همچنان یکی از بزرگان است. اگر شما یک کاربر Android هستید، Google Drive یک برنامه ذخیره‌سازی ابر بزرگ برای کاربران اندرویدی می‌باشد؛ زیرا این برنامه به طور مستقیم با سایر برنامه‌های محبوب گوگل مانند Gmail، Chrome، Google Docs و موارد دیگر مرتبط می‌باشد.

۶- Pushbullet

یک برنامه‌ی اشتراک‌گذاری فایل است که به همان اندازه اشتراک‌گذاری فایل، می‌توانید فایل دریافت کنید.

۷- Microsoft Office

اپلیکیشن مایکروسافت که مردم را برای دهه‌ها عاشق و قدردانی خود کرده است. برنامه‌های مایکروسافت آفیس در فروشگاه گوگل به راحتی توسط کاربران قابل استفاده می‌باشد.

۸- Todoist

این یک برنامه ساده برای مدیریت کارهای روزانه می‌باشد که به شما کمک می‌کند تا هر چیزی را که لازم است در طول روز انجام دهید، پیگیری کنید.

۹- IFTTT

این نرم افزار کاربران را قادر می‌سازد تا از طریق دستورالعمل‌های گوناگون چگونگی اجرای برنامه‌های گوشی هوشمند خود پیگیری نمایند.

۱۰- Evernote

این برنامه تصاویر،صوت، فیلم و پیام‌های متنی را ذخیره و مدیریت می‌کند. همچنین گزینه‌های به اشتراک گذاری آسان را برای کاربران فراهم می‌نماید تا از مزایای آن بهره‌مند شوند.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژوریت در میان بگذارید…

 

😉   برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید…  😉

منبع: وب‌سایت phonesreview

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *