معرفی اپلیکیشن طراحی اشکال سه بعدی در دنیای واقعیت مجازی

“معرفی اپلیکیشن طراحی اشکال سه بعدی در دنیای واقعیت مجازی”


پیچیدگی اصلی برای ایجاد ارتباط  VR و تجربیات AR در فضای ۲D نیست. بلکه مشکل اصلی مربوط به استفاده از ابزارهای فضای ۲D در فضای ۳D است. گوگل در حل چنین پیچیدگی در فضای VR پیشرفت‌هایی داشته، که برای آگاهی با ما همراه باشید.

Blocks یک برنامه VR برای HTC Vive و Oculus Rift است که به شما امکان می دهد به آسانی اشیاهای سه بعدی زیبا ایجاد کنید. کار با Google Blocks برای هر کسی، حتی بدون تجربه قبلی مدل‌سازی، نیز ساده است.

مفهوم پشت بلوک (behind blocks) این است که شما مانند بازی بلوک کودکان، بدون پیچیدگی، با نرم افزار ۳D مدل سازی کار می‌کنید.

 

معرفی اپلیکیشن طراحی اشکال سه بعدی در دنیای واقعیت مجازی

 

کار با این اپلیکیشن آنقدر ساده است که شما با یک مجموعه‌ی ساده از اشکال، یک پالت رنگ و مجموعه ای از ابزارها مواجه هستید تا بتوانید تقریبا هر چیزی را که در ذهن تصور می‌کنید، بسازید. به عبارت دیگر، تصاویر ساده ۲D را به اشکال ۳D تبدیل نمایید.

Blocks اجازه کار در محیط VR یا AR را به شما می‌دهد. شما می‌توانید یک obj یا یک GIF متحرک، برای استفاده در برنامه AR یا VR ایجاد و آن را در وب به اشتراک بگذارید.

سخن آخر، شما به راحتی می‌توانید برنامه Blocks را بصورت رایگان از OculusStore و یا Steam، برای ایجاد تجربه‌های بزرگ VR / AR دریافت کنید.

لطفا نظرات خود را در مورد این برنامه با ژوریت در میان بگذارید…

 

😉   برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید…  😉

منبع: وب‌سایت themicrople

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *