معرفی ۴ گجت ارزان برای خرید

 معرفی 4 گجت ارزان برای خرید

“معرفی ۴ گجت ارزان برای خرید از آمازون”


تکنولوژی جز لاینفک زندگی جهان امروز است. هر فردی به نوعی با یک نوع تکنولوژی پیشرفته یا ضعیف سروکار دارد. مهم نیست که این تکنولوژی چقدر قیمت دارد، مهم این است که آن وسیله تا چه حدی می‌تواند برای شما مفید و کارا باشد. با این مقدمه، به معرفی ۵ گجت ارزان قیمت برای کمک به شما خواهیم پرداخت که در زندگی روزمره بسیار کاربردی هستند.

 

معرفی 4 گجت ارزان برای خرید

 

گجت Tile

Tile دستگاهی است که به شما کمک می کند تا چیزهایگم کرده خود را پیدا کنید یا اصلا از گم کردن آنها پیشگیری کنید. این ابزاریست که شما با قیمت ۲۰ دلار از آمازون می‌توانید خریداری نمایید.

Tile مانند یک دستگاه ساگاز با بلوتوث کار می‌کند و می‌توانید وسایل روزمره خود را با این ابزار ردیابی مکانی انجام دهید و از طریق دسکتاپ یا برنامه تلفن همراه محل آن را مشاهد نمایید.

معرفی 4 گجت ارزان برای خرید

چگونه کار می کند

الف) Tile را به وسیله مدنظر (مانند کلید) متصل کنید. ب) حال کافیست آن وسیله را روی یک نقشه ببینید و هنگامی که نزدیک می شوید دستگاه Tile شروع به بوق زدن می‌کند.

معرفی 4 گجت ارزان برای خرید

Easy-Macro

Easy Macro باعث می شود دوربین شما بهتر کار کند. این ابزار یک لنز جدا برای گوشی های هوشمند است. این وسیله باعث بزرگنمایی ۴ برابر می‌شود که به توانایی دوربین گوشی هوشمند شما برای ثبت عکس‌های منحصر به فرد کمک می‌کند.

Easy-Macro با هر گوشی هوشمند امروزی سازگارست. این وسیله کوچک است و در جیب شما جا می‌گیرد.

معرفی 4 گجت ارزان برای خرید

Qliplet

Qliplet یک قفل فوق العاده و ساده برای شماست. با هر چمدان یا هر چیز دیگری که دارید، می‌توانید آن را به راحتی به کار ببرید. به عبارت دیگر، Qliplet قلاب آویزان ساده می‌باشد.

Qliplet یک قلاب همه کاره است که همه کاری را می‌توان با آن داد.

InCharge

InCharge یک کابل Charging Keyring ارزان است که دارای قابیلت حمل و نگهداری کوچک و راحت است. این کابل قابل حمل (طول ۱٫۵ اینچ) و سازگار با اکثر دستگاه‌های دارای درگاه MicroUSB است.

در ادامه می‌توانید یک ویدیو از کارایی hین وسیله مشاهده نمایید تا با کار آن اشنا شوید…

لطفا نظرات خود را در مود این پست با ژوریت در میان بگذارید…

 

😉   برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید…  😉

منبع: وب‌سایت themicrople

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *