سایت mixpanel: یک انالیزور همه جانبه دیگر برای وب سایت شما

“سایت mixpanel: یک انالیزور همه جانبه دیگر برای وب سایت شما”


یکی از مسائل مهم برای وب‌مستران و کسب‌وکارهای آنلاین این است که بدانند کاربران، مشتریان و مخاطبانشان در کجاهای وب‌سایت‌شان بیشتر گشت و گذار داشته‌اند و از چه مطالبی بیشتر خوششان آمده است. در این پست یک سایت برای آنالیز سایت به شما معرفی می‌کنیم تا مخاطبان خود را راحتتر بشناسید. با ژوریت همراه باشید…

وب‌سایت آنالیزور mixpanel

تا امروز وب‌سایت‌های بسیاری دم از آنالیزور بودن زده‌اند ولی دو وب‌سایت‌هایی که واقعا این کار را انجام می‌دهند گوگل آنالیتیک و PIWIK هستند. با وب‌سایت گوگل آنالیتیک که حتما اشنا هستید و مطالب بسیاری از آن منتشر شده است.

وب‌سایت PIWIK نیز یک آنالیزو قوی برای سایت شماست. این وب‌سایت قبلا در پست PIWIK توسط ژوریت کاملا معرفی و بررسی شده است. حال در این پست وب‌سایت آنالیزور دیگری به نام mixpanel به شما معرفی می‌کند.

اگر شما وب‌مستران عزیز، از تکرار بیزار هستید و به دنبال چیز جدیدی هستید،  ژوریت mixpanel را به شما پیشنهاد می‌کند. این وب‌سایت نیز مانند دو سایت قبلی بعد از ثبت‌نام یک پنل مدیریت برای آنالیز سایتتان در اختیار شما قرار می‌دهد.

شما باید قبل از هر کاری کد Tracking مربوط به mixpanel را در هدر سایت خود قرار دهید و بعد تمام کار حل است. سپس بعد از گذشت مدتی می‌توانید میزان ورود کاربران به سایت خود را مشاهده نمایید.

فقط باید توجه داشته باشید در ابتدا وب‌سایت mixpanel یک زمان استفاده ۶ روزه را به شما بطور رایگان ارائه می‌دهد و بعد باید برای استفاده مجدد پنل Business را خریداری کنید.

سایت mixpanel: یک انالیزور همه جانبه دیگر برای وب سایت شما

لطفا نظرات خود را در مورد وب‌سایت آنالیزور mixpanel با ژوریت در میان بگذارید…

🙂 برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید… 🙂

منبع: وب‌سایت mixpanel

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *