گجت تمیز کردن دندان در کمتر از ۱۰ ثانیه

“گجت تمیز کردن دندان در کمتر از ۱۰ ثانیه”


همیشه مسواک کردن برای افراد در خانواده یک مسئله چالشی بوده، هست و خواهد بود. بسیاری از افراد خانواده از مسواک زدن فرار می‌کنند. نه به خاطر ترس، چون حوصله اینکار را ندارند و می‌گویند کاری زمانبر و بیهوده می‌باشد. درحالی که این کار برای سالم ماندن دندان‌هایشان لازم و ضروری است.

کمپانی‌های مختلف در دنیا همیشه به فکر جل کردن این معضل بوده‌اند و با ارائه روش‌ها، ابزارها و یا موادی، خواسته‌اند که فرد را مجبور کنند به جای مسواک کردن کار دیگری هم برای سالم نگه‌داشتن دندان وجود دارد.

این بار یک وسیله با فناوری جدید ایجاد شده که در عرض ۱۰ ثانیه دندان شما را تمیز می‌کند و نیازی نیست از مسواک کردن فرار کنید.

 

گجت تمیز کردن دندان در کمتر از 10 ثانیه

 

یک پروژه Kickstarter جدید به نام Amabrush وجود دارد. در این پروژه یک قالب مانند دهان و دندان شکل می‌گیرد و دندان های شما را در عرض ۱۰ ثانیه تمیز می‌کند. این وسیله دارای دسته قابل جابجایی است که باعث می‌شود این قالب را در دهان خود تنظیم کنید.

این وسیله شبیه یک قلمو می‌باشد که دارای حرکت ارتعاشی است و خمیر دندان را تخلیه می‌کند. دستگاه مذکور یک بسته ۱۱۳ دلاری “Amabrush Pro” است که شامل یک شارژ بی‌سیم نیز می‌باشد.

شما با استفاده از این ابزار می‌توانید بدون هیچ نوع حرکتی، در عرض ۱۰ ثانیه دندان‌های خود را مسواک و تمیز نمایید.

لطفا نظرات خود را در مورد این پست با ژوریت در میان بگذارید…

 

😉   برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید…  😉

منبع: وب‌سایت theverge

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *