گزارش ویژه: مقایسه دو گوشی Essential Phone و Samsung Galaxy S8

گزارش ویژه: مقایسه دو گوشی Essential Phone و Samsung Galaxy S8

“گزارش ویژه: مقایسه دو گوشی Essential Phone و Samsung Galaxy S8”


گوشی جدید Essential Phone توسط اندی روبین (Andy Rubin) ارائه شده که هر کسی آن را می‌بیند دهانش باز می‌ماند. اما باید دید این گوشی زیبا توان رقابت با غول‌های دنیای فناوری را دارد. در همین راستا در این پست یک مقایسه اجمالی بین این گوشی و غول جدید کمپانی سامسونگ یعنی Galaxy S8 صورت می‌گیرد.

هر دو دو گوشی در صفحه نمایش غمار انجام داده‎اند و کل صفحه را برای نمایش دادن استفاده کرده‌اند. این مورد و نوآوری در گوشی جدید و آینده Essential Phone نیز محسوس می‌باشد.

در گوشی Galaxy S8 یک دوربین عقب با سنسور ۱۲MP و دیافراگم f / 1.7 تعبیه شده ولی در گوشی Essential Phone دو دوربین. یکی ۱۳MP و RGB و دومی ۱۳MP و تک رنگ. با اذعان داشت که دیافراگم هر دو دوربین f/1.8 می‌باشد.

هنور دوریبن دوگانه گوشی Essential Phone تست نشده و نمی‌توان بر روی کیفیتش نظر داد. ولی باید گفت که کیفیت عکس دوربین Galaxy S8 در شب و روز تست و تایید شده است.

باتری گوشی کره‌ای ۳۰۰۰mAh ولی باتری گوشی امریکایی ۳۰۴۰mAh است که در این مورد تقریبا یکسان و برابرند. باید دید مصرف روزانه این دو گوشی با توجه به صفحات نمایش بزرگ آنها چه مقدار است.

گوشی دارای صفحه نمایش ۷٫۷ اینچی IPS با رزولوشن ۱۳۱۲*۲۵۶۰ است که نسبت ابعاد آن ۱۹:۱۰ می‌باشد. ولی Samsung Galaxy S8 دارای صفحه نمایش ۵٫۸ اینچی AMOLED با رزولوشن ۱۴۴۰*۲۵۶۰ و نسبت ابعاد ۵:۹ است.

لطفا نظرات خود را در مورد دو گوشی Essential Phone و Samsung Galaxy S8 با ژوریت در میان بگذارید…

 

🙂   برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید…  🙂

منبع: وب‌سایت themicrople

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *