راه‌اندازی اپلیکیشن Face Swap جدید توسط مایکروسافت برای دستگاه‌های اندروید و IOS

“راه‌اندازی اپلیکیشن Face Swap جدید توسط مایکروسافت برای دستگاه‌های اندروید و IOS”


خبرها حاکی از آنست که کمپانی مایکروسافت در اقدامی جالب یک اپلیکیشن جدید به نام Face Swap (تغییر چهره) برای دستگاه‌های اندرویدی و IOS تولید کرده است. این اپلیکیشن جالب در فروشگاه Google Play برای دانلود در دسترس می‌باشد.

دو ویژگی خوب و بازر این برنامه تغییر چهره این است که ابتدا این برنامه مانند برنامه‌های تغییر چهره عمل نمی‌کند و دارای تنظیمات خاصی است. دوم اینکه برنامه Face Swap به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرد و هیچ‌گونه تبلیغاتی در داخل برنامه وجود ندارد.

 

راه‌اندازی اپلیکیشن Face Swap جدید توسط مایکروسافت برای دستگاه‌های اندروید و IOS

 

برنامه تعویض چهره نرم‌افزار نسبتا ساده است و نیاز به توضیح زیادی نیست و عنوان برنامه همه چیز را توضیح می دهد. اگر شما می‌خواهید به فکر تعویض صورت خود را با چهره شخص دیگری هستید، این برنامه آن را برای شما انجام خواهد داد.

این فرایند بسیار ساده است و کاربر می‌بایست تنها با کلیک یک سلفی از خود بگیرد و یا یک تصویر از برنامه گالری را انتخاب کند؛ سپس اعمال چهره خود را به چهره فرد دیگر را انتخاب نماید.

شما ممکن است فکر کنید که این برنامه هیچ استفاده واقعی و مفیدی ندارد و فقط یک برنامه سرگرم‌کننده است. ولی شما در اشتباه هستید. اجازه دهید بگوییم مثلا شما از مدل موی جدید دوستان خود خوشتان می‌آید و شما می‌خواهید همان مدل مو را داشته باشید.

 

راه‌اندازی اپلیکیشن Face Swap جدید توسط مایکروسافت برای دستگاه‌های اندروید و IOS

 

پس با استفاده از این برنامه، شما می‌توانید چهره دوست خود را با صورت خود جایگزین و از مدل موهای جدید خود لذت ببرید.

سخن آخر اینکه، در نصب اولیه، برنامه تعویض صورت ممکن است نتایج کامل را ارائه ندهد؛ اما پس از چند بروز رسانی و ارتقاء برنامه برنامه ب صورت کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد.

لطفا نظرات خود را در مورد برنامه موبایلی Face Swap (تغییر چهره) با ژوریت در میان بگذارید…

 

🙂   برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید…  🙂

منبع: وب‌سایت Techora

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *