معرفی انیمیشن مخصوص کودکان و نوجوانان: Richard the Stork 2017

معرفی انیمشین مخصوص کودکان و نوجوانان: Richard the Stork 2017

“معرفی انیمیشن مخصوص کودکان و نوجوانان: Richard the Stork 2017”


ژوریت در راستای احقاق حق طبیعی کودکان و نوجوانان، در استفاده مفید و سالم از فضای مجازی و اثبات رسالت خود در تولید و یا انتشار محتوای مخصوص سنین پایین، اقدام به منتشر کردن پست‌های این‌چنینی می‌کند. در همین راستا، در این مطلب به معرفی انیمیشن جدید Richard the Stork که به تازگی در سال ۲۰۱۷ ساخته می‌پردازد.

 

معرفی انیمشین مخصوص کودکان و نوجوانان: Richard the Stork 2017

 

معرفی انیمیشن جدید  Richard the Stork 2017

انیمیشن  Richard the Stork 2017 یک پویانمایی آلمانی است. قالب داستانی این انیمیشن ماجراجویی می‌باشد که  به مدیریت و کارگردانی Toby Genkel و رضا معماری در کشور آلمان ساخته شده است.

تهیه‌کننده این کار را خانم Kristine Knudsen برعهده داشت و ویراشگری آن نیز برعهده رضا معماری کارگردان بود. این انیمیشن در ۱۲ فوریه سال ۲۰۱۷ (یعنی چند ماه پیش) در جشنواره بین‌المللی فیلم برلین در آلمان، برای اولین بار، به نمایش عموم گذاشته شد.

داستان

ریچارد یک گنجشک تنها و یتیم است که توسط گروهی از لک‌لک‌ها پذیرفته و وارد گروه آنها می‌شود. اما در زمان مهاجرت لک‌لک‌ها برای گذارندن زمستان، ریچارد با آنها نمی‌رود و تصمیم به کار دیگر و یک ماجراجویی می‌گیرد که باید خودتان ببینید.

 

لطفا نظرات خود را در مورد این انیمیشن و کار ژوریت برای تولید ویا انتشار محتوای مخصوص کودکان و نوجوانان با ما در میان بگذارید…

 

🙂   برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید…  🙂

منبع: وب‌سایت WIKIPEDIA

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *