چرا گوگل(Google)؟

“چرا گوگل(Google)؟”


ژوریت از این مطلب به بعد قصد دارد تا مطالب کوتاه و حتی در حد یک بند ولی مفید در زمینه فضازی مجازی و بازاریابی در آن را برای شما بازگو نماید. پس با ژوریت همراه باشید…

چرا گوگل؟ شاید از خودتان بپرسید برای چه این سوال را مطرح کرده‌ایم. شما باید بازاریابی برای سایت خود یا به عبارت دیگر سئوی سایت خود را طوری انجام دهید که برای موتور جستجوی گوگل آماده کنید.

چرا باید سایت خود را با وجود موتوهای جستجوی دیگر مانند بینگ، یاهو و غیره برطبق قوانین گوگل تنظیم و بهینه‌سازی کنیم؟

به سه دلیل:

۱- تعداد جستجو : تعداد جستجوی در گوگل توسط کاربران در موارد متخلف بسیار زیاد است. تقریبا ۷۰ درصد جستجوها در گوگل، ۲۰ درصد در بینگ و ۱۰ درصد برای یاهو و دیگر موتورهاست. (این ارقامی که گفته شده دقیق نبوده و تقریبی اعلام شده است). بنابراین بهتر است سایت خود را برطبق اصول گوگل بسازید تا دیگر موتورها.

۲- اصول بهینه‌سازی: منظور همان الگوریتم‌های جستجو و طبقه‌بندی گوگب است. تمام موتورهای جستجوی دیگر به تقلید از الگورتیم‌های گوگل عمل می‌کنند؛ پس کافیست سایت خود را در برای گوگل بهینه کنید تا با احتمال خیلی بالا برای موتورهای دیگر نیز اتوماتیک‌وار بهینه باشد.

۳- ابزار بهتر:  ابزار منظور وب‌مستر، گوگل تگ منجیر، گوگل آنالیتیک و غیره  است که کمپانی گوگل در اختیار مدیران سایت قرار می‌دهد تا وب‌سایت خود را آنالیز و بهینه کنند.

پس الان متوجه شدید “چرا گوگل؟”. هنوز دیر نیست؛ اکنون بروید و سایت خود را با نگاهی نو بسازید و بهینه نمایید.

لطفا نظرات خود را در مورد مطلب فوق با ژوریت در میان بگذارید…

 

🙂   برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید…  🙂

منبع: وب‌سایت پیکور

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *