قهوه یک عنصر اعجاب انگیز: مزایای مالش قهوه بر روی بدن برای مبارزه با بیماری Cellulite …

قهوه یک عنصر اعجاب انگیز: مزایای مالش قهوه بر روی بدن برای مبارزه با بیماری Cellulite ...

“قهوه یک عنصر اعجاب انگیز: مزایای مالش قهوه بر روی بدن برای مبارزه با بیماری سلولیت (Cellulite) …”


سلولیت (Cellulite) یک بیماری آزاردهنده می‌باشد که به سختی می‌توان با آن مبارزه کرد و آن را از بین برد. سلولیت (Cellulite) یک نوع بیماری پوستی است که پوست چرب و توده توده به نظر می‌رسد. به طورکلی زنان از سلولیت (Cellulite) در نواحی باسن، ران و پا رنج می‌برند.

این بیماری باعث می‌شود که پاها، باسن و ران خانم‌ها ناصاف و ژشت به نظر برسد. حال مالش پودر قهوه سرد بر روی بدن می‌تواند به خانم‌ها در مبارزه با این بیماری کمک شایانی کند.

پودر قهوه یک عنصر شگفت‌انگیز موجود در آشپزخانه هاست که خواص متعددی از جمله مبارزه با پیری پوست و افزایش سفتی پوست دارد. در ادامه ژوریت چندی از این مزایای عنصر شگفت‌انگیز را بیان می‌کند.

قهوه‌درمانی

یک فرآیند برای مبارزه با بیماری پوستی، سلولیت (Cellulite) است. ماساژ قهوه و برنامه‌های کاربردی جانبی کمک می‌کند که گردش خون بهبود یابد و سلولیت نابود گردد.

همچنین، ماساژ قهوه با بهبود گردش خون باعث افزایش کلاژن (Collagen) خون می‌گردد که یک پروتئین بسیار مهم برای مبارزه با کاهش چربی ذخیره شده در پوست بدن است. مصرف و مالش پودر قهوه با دارا بودن آنتی‌اکسیدان می‌تواند باعث سفت شدن و کاهش پیری پوست و از بین بردن سلولیت گردد.

مزایای مالش پودر قهوه بر بدن

۱- مالش ترکیب پودر قهوه، روغن نارگیل و شکر

خانم‌ها برای خلاص شدن از دست بیماری پوستی سلولیت (Cellulite) در نواحی پا، باسن و ران می‌توانند بر فرآیند مالش پودر قهوه، روغن نارگیل و شکر بر رو بدن خود تکیه کنند تا با بهبود جریان خون و افزایش کلاژن (Collagen) و کاهش چربی ذخیره شده در زیر پوست، از شر این بیماری خلاص شوند.

۲- مالش ترکیب پودر قهوه و روغن زیتون گرم

گرم کردن قهوه با روغن زیتون و مالش آن‌ بر روی بدن باعث ایجاد حرارت و ذوب شدن چربی چسبنده و نامطلوب پوست می‌شود. این فرآیند برای مبارزه با سلولیت اثرات معجره‌آسایی بر روی پوست شما دارد.

۳- مالش روغن کره، نمک دریایی و پودر قهوه

کره یک ماده شگفت‌انگیز و فوق‌العاده برای صاف کردن پوست و ذوب چربی پوست است. نمک دریایی یک عامل پاک‌کننده قوی می‌باشد که می‌تواند ناخالصی و چربی اضافی ذخیره شده در زیرپوست شما را ازبین ببرد. مالش ترکیب کره با نمک دریایی و قهوه قاتل بیماری پوستی سلولیت (Cellulite) است.

مالش این ترکیب علاوه‌بر از بین بردن سولیت، باعث شفافیت، صاف شدن و کاهش عیب و نقص پوست شما می‌گردد.

لطفا نظرات خود را در مورد این عنصر شگفت‌انگیز آفریقایی با ژوریت در میان بگذارید…

 

🙂   برای اطلاع از آخرین اخبار دنیای تکنولوژی و فناوری اطلاعات به کانال تلگرام ژوریت بپیوندید…  🙂

منبع: وب‌سایت Stylenrich

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *