فصل ۵ وایکینگ‌ها – این فصل در سپتامبر ۲۰۱۷ آماده پخش می‌شود

فصل 5 وایکینگ‌ها - این فصل در سپتامبر 2017 آماده پخش می‌شود

فصل ۵ وایکینگ‌ها – این فصل در سپتامبر ۲۰۱۷ آماده پخش می‌شود”


سریاال‌های زیادی در چند سال گذشته از صفحه نمایش خانگی پخش شده است که آمارها نشان می‌دهد که وایکینگ‌ها یکی از محبوب‌ترین سریال‌ها در بین طرفدارن بوده است.

پخش فصل ۵ این سریال درام-تاریخی در سپتامبر ۲۰۱۷ کلید می‌خورد که در این فصل طرفدارن شاهد اتفاقات بسیاری هستند. مایکل هرست نویسنده این سریال اذعان دارد چون طرح داستانی این سریال به سمت خوبی سوق یافته است، طرفداران بسیاری جذب نموده است.

JONATHAN RHYS MEYERS  به جمع بازیگران سریال وایکینگ‌ها در فصل ۵ اضافه می‌گردد.

فصل 5 وایکینگ‌ها - این فصل در سپتامبر 2017 آماده پخش می‌شود

فصل اول سریال وایکینگ‌ها برای صفحه نمایش خانگی در تاریخ ۳ مارس ۲۰۱۳ با نه قسمت کلید خورد و  به بازار روانه شد و به این شرح بود که چگونه Ragnar Lodbrok با کشتی بادبانی خود به غرب سفر کرد و با چه اتفاقاتی روبرو شد.

فصل‌های قبلی این سریال تحسین منتقدان را برانگیخت. یکی از محدود مجموعه‌های تلویزیونی درام-تاریخی است که در ۳ فصل اول موفق بوده و پخش فصل چهارم این سریال در ۱۸ فوریه ۲۰۱۶ شروع شد که هنوز ادامه دارد.

اکنون باتوجه به موفق بودن این سریال بیان شده که تولید فصل پنجم در سپتامبر ۲۰۱۷ کلید می‌خورد. سریالی که با هر بار پلک زدن داستانش اوج می‌گیرد و بیننده را شگفت‌زده می‌کند.

 

فصل 5 وایکینگ‌ها - این فصل در سپتامبر 2017 آماده پخش می‌شود

 

Ragnar Lodbrok شخصیتی سری در این داستان این سریال داشت که براساس گزارش‌های بدست آمده طرفداران شاهد مرگ او در فصل آینده(پنجم) خواهند بود. این نشان می‌دهد که داستان وایکینگ‌ها در فصل ۵ با پیچ وتاب‌های بسیاری روبروست.

این‌طور که از گزارش‌ها حاکی است سازندگان این سریال در حال رفتن به سمت معرفی یک شخصیت جدید به نام Astrid در وایکینگ‌ها در فصل ۵ هستند که نقش محوری در زندگی Lagertha بازی می‌کند. این نشان می‌دهد باید شاهد فروش فصل ۵ وایکینگ‌ها  در تعداد زیاد در فروشگاه‌ها باشیم.

با این وجود فصل ۵ وایکینگ‌ها  بسیاری از طرفداران، با گمانه‌زنی‌های فراوان را، منتظر نگه داشته است که این بسیار هیجان‌انگیز است.

 

منبع: وب‌سایت Yoursnews

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *