سوزوکی ماروتی ۱۰ خط جدید تولید ماشین در هند در بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ راه‌اندازی می‌کند

سوزوکی ماروتی 10 خط جدید تولید ماشین در هند در بین سال‌های 2017 تا 2018 راه‌اندازی می‌کند

 

“سوزوکی ماروتی ۱۰ خط جدید تولید ماشین در هند در بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ راه‌اندازی می‌کند”


مجله‌ی اینترنتی ژوریت در این مقاله یک لیست کامل از خودروهای جدید سوزوکی ماروتی که انتظار می‌رود در آینده نزدیک بین سال ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ ساخته شود، را ارائه می‌دهد. درحال حاضر همه منتظرند که این خودروساز هندی – ژاپنی خط تولید جدید خود را برای تولید ماشین‌ در هند راه‌اندازی کنند.

۱- MARUTI SUZUKI IGNIS

ماروتی هاچ‌بک IGNIS، بدون شک یکی از خودروهای جدید و آینده‌دار خط تولید در هند است. اولین مدل آن در سال ۲۰۱۵ توسط Geneva Motor ارائه شد و در سال ۲۰۱۶ در نمایشگاهی در هند رونمایی شد. قیمت آن بین ۴٫۵ تا ۷ هزار روپیه هند تخمین زده شده و یک رقیب سرسخت برای Mahindra KUV100 است.

سوزوکی ماروتی 10 خط جدید تولید ماشین در هند در بین سال‌های 2017 تا 2018 راه‌اندازی می‌کند

این ماشین در هند در چهار تیپ موتور با نام‌های سیگما، دلتا، زتا و آلفا و در دو مدل ۱٫۲ لیتری سری K و ۱٫۳ لیتری DDis دیزل ساخته می‌شود.

زمان راه‌اندازی و تولید: ۱۳ ژانویه ۲۰۱۷؛ برآورد قیمت: ۴٫۵ تا ۷ هزار روپیه هند؛ مدل موتور: ۱٫۲ لیتری سری K و ۱٫۳ لیتری DDis دیزل.

۲- MARUTI SUZUKI BALENO RS

با تولید موفقیت‌آمیز Baleno، اکنون خط تولید مدل هاچ‌بک آن در هند در حال راه‌اندازی می‌باشد. این مدل با نام Maruti Baleno RS عرضه خواهد شد و دارای موتور ۳ سیلندر توربو شارژ بوستر جت خواهد بود که به تولید قدرت ۱۱۰bhp و ۱۷۰Nm گشتاور خواهد پرداخت. این خودرو در دو مدل ۱٫۲ لیتری VVT و ۱٫۳ لیتری DDis دیزل ارائه خواهد شد.

زمان راه‌اندازی و تولید: فوریه ۲۰۱۷؛ برآورد قیمت: ۸٫۵ تا ۹ هزار روپیه هند؛ مدل موتور: ۱٫۲ لیتری VVT و ۱٫۳ لیتری DDis دیزل.

۳- MARUTI VITARA BREZZA PETROL

این خودرو از نوع دیزلی Brezza با سوخت بنزین خواهد بود که در اوایل سال جاری معرفی می‌شود. با افزایش تقاضای خودروهای بنزینی در هند، این خودرو یکی از مدل‌های جدید ماروتی در سال آینده خواهد بود.

سوزوکی ماروتی 10 خط جدید تولید ماشین در هند در بین سال‌های 2017 تا 2018 راه‌اندازی می‌کند

زمان راه‌اندازی و تولید: آپریل ۲۰۱۷؛ برآورد قیمت: ۷ تا ۱۰ هزار روپیه هند؛ مدل موتور: ۱٫۰ لیتری Boosterjet Petrol.

۴- MARUTI WAGON R MPV

این مدل خودرو ۷نفره مدل هاچ‌بک ماروتی سوزوکی است که به نظر می‌رسد شاسی بلند باشد و از ایمنی و راحتی بالایی برخوردار است. علاوه‌برآن از قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای نیز برخوردار می‌باشد که به عنوان یک گیلاس بر روی یک کیک که به راحتی می‌توان آن را خورد نام برده می‌شود. مدل ماروتی واگنی ۷ نفره MPV بالاتر از مدل Eeco ماروتی و پایین‌تر از مدل Ertiga MPV قرار خواهد گرفت. این شرکت هندی – ژاپنی این خودرو را در دو مدل موتور ۰٫۸ لیتری DDis دیزل و ۱٫۲ لیتری سریK یا آلتو ۱٫۰ لیتری K10 پترول موتور ارائه می‌دهد.

زمان راه‌اندازی و تولید: سال ۲۰۱۷؛ برآورد قیمت: ۴٫۵ تا ۶ هزار روپیه هند؛ مدل موتور: ۱٫۰ لیتری سری K و ۱٫۳ لیتری سری دیزل.

۵- MARUTI SWIFT AMT

این خودروساز هندی – ژاپنی خوردو مدل AMT-equipped را که Swift می‌نامند امسال معرفی می‌کنند. این خودرو تنها در یک مدل موتور دیزل با فرم هاچ‌بک با نام Swift AMT و مجهز به گیربکس خودکار ارائه می‌شود. یک خودرو ساده، جمع‌وجور و سبک. Swift AMT با مصرف سوخت ۱٫۳ لیتری DDis دیزل و قدرت موتور ۷۴bhp و ۱۹۰Nm گشتاور را ارئه می‌دهد.

سوزوکی ماروتی 10 خط جدید تولید ماشین در هند در بین سال‌های 2017 تا 2018 راه‌اندازی می‌کند

زمان راه‌اندازی و تولید: سال ۲۰۱۷؛ برآورد قیمت: ۶ تا ۷ هزار روپیه هند؛ مدل موتور:  ۱٫۳ لیتری Multi-Jet Petrol.

۶- NEW MARUTI ALTO 800

شرکت ماروتی به منظور حفظ موقعیت خود در بازار هند در حال برنامه‌ریزی برای معرفی نسل جدید هاچ‌بک‌های پرفروش خود در مدل Alto 800 می‌باشد. به نظر می رسد این مدل را در سال ۲۰۱۷ ارائه دهد که هم از نظر ظاهری و هم از نظر موتور و مصرف سوخت در جایگاه خوبی‌تری نسبت به مدل قبلی باشد.

زمان راه‌اندازی و تولید: اواخر سال ۲۰۱۷ اوایل ۲۰۱۸؛ برآورد قیمت: ۳ تا ۴ هزار روپیه هند؛ مدل موتور:  ۰٫۸ لیتری Petrol.

۷- NEW-GENERATION MARUTI SWIFT

این مدل خودرو مشابه و مبتنی بر مدل Baleno است. Maruti Swift جدید سبک‌تر از مدل قبلی است. این ماشین در دو مدل موتور ۱٫۲ لیتری سریK و ۱٫۳ لیتری DDis دیزل، به مانند همان مدل‌های سابق ارائه می‌شود. امید است که این مدل یکی از مدل‌های مهم و آینده‌دار ماروتی در هند باشد.

سوزوکی ماروتی 10 خط جدید تولید ماشین در هند در بین سال‌های 2017 تا 2018 راه‌اندازی می‌کند

زمان راه‌اندازی و تولید: اواخر سال ۲۰۱۷؛ برآورد قیمت: ۵ تا ۸ هزار روپیه هند؛ مدل موتور: ۱٫۲ لیتری سری K و ۱٫۳ لیتری DDis دیزل.

۸- NEW-GENERATION MARUTI SWIFT DZIRE

ماروتی سوزوکی نسل سوم و جدید Maruti Suzuki Swift خود را در نمایشگاه امسال رونمایی می‌کند. این خودرو مشابه و مبتنی بر مدل Baleno است ولی از آن خودرو سبک‌تر خواهد بود. در این مدل بروز شده، یک پنجره مشبک شش ضلعی، چراغ‌های جدید جلو، ضربه‌گیر و از گلکیرهای جلویی مدل Baleno الهام گرفته شده است.

زمان راه‌اندازی و تولید: نمایشگاه ماشین سال ۲۰۱۷؛ برآورد قیمت: ۵٫۵ تا ۹ هزار روپیه هند؛ مدل موتور: ۱٫۲ لیتری سری K و یک مدل جدید موتور سوزوکی دیزل SHVS.

۹- MARUTI CIAZ 2017

برای اولین بار در سال ۲۰۱۴ راه‌اندازی و معرفی گردید. پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که یک از مدل‌های آینده ماشین در هند است. شرکت ان را در یک مدل ۱٫۳ لیتری SHVS دیزل تولید می‌کند که شایعاتی مبنی بر تولید این خودرو با موتور پیشرفته‌تر و قوی‌تر M15 به گوش می‌رسد.

سوزوکی ماروتی 10 خط جدید تولید ماشین در هند در بین سال‌های 2017 تا 2018 راه‌اندازی می‌کند

زمان راه‌اندازی و تولید: آپریل ۲۰۱۷؛ برآورد قیمت: ۸ تا ۱۲ هزار روپیه هند؛ مدل موتور: ۱٫۸ لیتری M15 پترول و ۱٫۳ لیتری دیزل SHVS.

۱۰- MARUTI SWIFT SPORT

نسل جدید Suzuki Swift Sport که به تازگی به بازار ژاپن اضافه شده است. گزارشات حاکی از آن است که این مدل از ماشین نیز تا اواخر سال ۲۰۱۷ و یا اوایل ۲۰۱۸ در هند به تولید برسد. این مدل از Swift ارای موتور ۱٫۴ لیتری K14C Boosterjet است که دارای قدرت ۱۳۸٫۷bhp با گشتاور ۲۲۰ می‌باشد. این خودرو با ویژگی‌هایی ازجمله پنجره جلو جدید، ضربه‌گیر، سقف ریلی به بازار عرضه می‌شود.

زمان راه‌اندازی و تولید: اواخر سال ۲۰۱۷ اوایل ۲۰۱۸؛ برآورد قیمت: ۱۰ تا ۱۲ هزار روپیه هند؛ مدل موتور: ۱٫۴ لیتری K14C Boosterjet.

منبع: وب‌سایت Yoursnews

نویسنده مطلب: فرشید وثوق

10 دیدگاه در “سوزوکی ماروتی ۱۰ خط جدید تولید ماشین در هند در بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۸ راه‌اندازی می‌کند

 • علی

  (مرداد ۶, ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۳ ق.ظ)

  روپیه الان تو بازار ازاد ۵۹۰ ریاله
  چجوری میشه حساب کرد ینی new generation maruti swift که ۸ هزار روپیه قیمت داره میشه ۴۷۲۰۰۰۰ریال؟😐😐😐

  • فرشید وثوق

   (مرداد ۶, ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱ ق.ظ)

   ما قیمت ندادیم دوست عزیز. سایت مرجع نوشته. اگه دقت کنید مطلب آدرس منبع هم داره. می تونید برید و بخونید.

 • آزمون آیین نامه

  (مهر ۲, ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۱ ب.ظ)

  ممنون از سایت خوبتون. من هم توی سایتمون
  آموزش های زیادی گداشتم به سایت من هم سر بزنید

  • فرشید وثوق

   (مهر ۳, ۱۳۹۶ - ۸:۵۵ ب.ظ)

   قربون شما

 • مزایده

  (مهر ۴, ۱۳۹۶ - ۷:۰۱ ق.ظ)

  ممنون از سایتتون

  • فرشید وثوق

   (مهر ۵, ۱۳۹۶ - ۸:۳۹ ب.ظ)

   خواهش میکنم

 • دانلود آهنگ

  (مهر ۱۸, ۱۳۹۶ - ۴:۵۰ ب.ظ)

  ممنون مطلب خوبی بود

  • فرشید وثوق

   (مهر ۲۱, ۱۳۹۶ - ۳:۱۱ ب.ظ)

   ممنون. هدف ما جلب رضایت شماست

 • مزایده

  (مهر ۲۳, ۱۳۹۶ - ۷:۳۵ ب.ظ)

  با تشکر از مطلب خوبتون

  • فرشید وثوق

   (مهر ۲۸, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰ ق.ظ)

   خواهش میکنم. هدف ما ارائه مطلب خوب به شماست

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *